Projekt żłobka |WARSZAWA

Dziś po długiej przerwie chcielibyśmy przedstawić Wam jedno z naszych najmłodszych dzieci, tj. projekt żłobka, prowadzonego metodą Montessori , zlokalizowanego w Warszawie na Pradze.

Lokal znajduje się w kompleksie Bohema Strefa Praga powstałym wg projektu rewitalizacji XIX wiecznej fabryki kosmetyków Pollena.

Z Właścicielką, Panią Kasią , spotkaliśmy się zawodowo już po raz drugi. Pozwoliło nam to dość szybko określić oczekiwania Klienta i łatwiej podejść do tematu. Druga ( wg naszego opracowania) placówka „Kids First” miała mieć podobne priorytety do pierwszej, metodycznie opierać się na założeniach montessoriańskich i dodatkowo wpisywać się w loftowy charakter budynku głównego i otoczenia.

Poniżej przedstawiamy wybrane wizualizacje projektu żłobka . Inwestycja obecnie znajduje się w ostatnim etapie realizacji.

Projekt technologiczny i funkcjonalny : http://www.projektowanieprzedszkoli.pl

Projekt wnętrz : http://www.rownopodsufitem.pl

Jeśli potrzebujesz specjalistycznej pomocy w aranżacji przestrzeni dla dzieci, przedszkoli czy szkół skontaktuj się z nami i skorzystaj z naszego bogatego  doświadczenia w zakresie projektowania zarówno przestrzeni prywatnej jak i publicznej. Pracujemy głównie na terenie Warszawy i Krakowa, ale możliwa jest także współpraca w innych miastach.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu !

www.projektowanieprzedszkoli.pl   biuro@projektowanieprzedszkoli.pl 

www.rownopodsufitem.pl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s