O nas

Witam Cię serdecznie na blogu!

Jesteś tu dlatego, że jakiś czas temu , a było to całkiem niedawno, postanowiłam podzielić się ze światem swoją pasją, tj. urządzaniem i aranżacją wnętrz dziecięcych.

Z zawodu jestem architektem. Skończyłam Wydział Architektury na Politechnice Krakowskiej. Z całego wachlarza możliwości jakie daje architektura najbardziej ukochałam sobie wnętrza i szeroko pojęty design, który wydaje mi się zdecydowanie bardziej kobiecy, niż  projektowanie hal o konstrukcji stalowej. W kierunku small designu zwróciłam się najmocniej po pojawieniu się na świecie mojego Synka Borysa – tytułowego Smyka. Wówczas poczułam, że najmocniej interesują mnie wnętrza związane z tematyką dziecięcą. Nie tylko pokoje, ale przedszkola, żłobki, place i sale zabaw, sklepy z odzieżą dziecięcą, wystawy, stoiska…….. każda przestrzeń, która z maluchami jest związana. Z zawodu i w połączeniu z moją wielką pasją zajmuję się projektowaniem takich właśnie przestrzeni.

Razem z grupą przyjaciół prowadzimy pracownię projektową, która świadczy usługi projektowe głównie w Krakowie i Warszawie, ale zdarzało nam się również wykonywać projekty drogą on-line i mamy to dość dobrze opanowane 🙂

Przeczytacie tu nie tylko wspomnienia z poszukiwań inspiracji do pokoju mojego Smyka, ale także refleksje na temat tego, co nas – projektantów i rodziców – zachwyca, co polecamy, z jakich produktów warto korzystać i co jest aktualnie na czasie. Odnajdziecie tu dobry design,  świetne wnętrza małych obywateli z całego świata, nie tylko z Polski, zahaczę niekiedy również  o DIY, bo to  moja kolejna  pasja.

Zachęcam do lektury !

Joanna Korpulska

2 uwagi do wpisu “O nas

  1. Fajnie tu u Pani 🙂 będę bywała i szukała inspiracji. Niebawem będziemy zmieniać mieszkanie. W nowym domu będzie w końcu pokój dla naszej 16 miesięcznej córki i chyba na urządzanie tego pokoju najbardziej się cieszę 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s